Játékok Tételek száma: 35
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2063530
11696
364
Toys, board-games
1951-1979 4 db zsebnaptár és zsebnotesz 2108313
11697
364
Toys, board-games
Retró egeres-baglyos játék, sérüléssel, d: 6 cm 2063525
11698
364
Toys, board-games
Mini magyar kártya, egy lap sarka hiányzik, kopottas állapotban 2053386
11699
364
Toys, board-games
2088045
11700
364
Toys, board-games
2107479
11701
364
Toys, board-games
Liar Liar - angol nyelvű társasjáték, eredeti, bontatlan csomagolásában, dobozon sérüléssel 2107722
11702
364
Toys, board-games
Teherautó modell, fém játékautó, jó állapotban, h: 35 cm 2088591
11703
364
3200
Toys, board-games
Repülő makett, fa, karcolásokkal, 20,5×20 cm 1945938
11704
364
Toys, board-games
Orosz műanyag építőjáték, eredeti dobozában, hiányos 2087965
11705
364
Toys, board-games
Babák és babafejek, különböző méretekben, 7 db 2033413
11706
364
Toys, board-games
Fém összeszerelős játék, jó állapotban, egy doboznyi 2074661
11707
364
Toys, board-games
Porcelán baba, keze és lába mozog, fa székben, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft