Bolhapiac Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2107554
11575
364
Flea Market
Virágos, ornamentikus mintájú fém kosár, jelzett, sérült, 19×8 cm 2107535
11576
364
Flea Market
Réz asztali készlet, 4 db 2107505
11577
364
Flea Market
Csontőrlemény faragott sakk-készlet, papír sakktáblával, tartódobozban, 19×32×7 cm 2107592
11578
364
Flea Market
Csontnyelű húsvilla és kés, az egyiken "Sarajevo 1886" felirattal, egyik sérült, h: 32 cm 2107654
11579
364
17000
Flea Market
Régi réz petróleumlámpa, üveggel, m: 56 cm 2107646
11580
364
Flea Market
Barométer és falióra fa alapon, jó állapotban, 32×22 cm 2107497
11581
364
Flea Market
Indiai réz kiöntő, m: 38 cm 2107688
11582
364
Flea Market
Fa, tükrös borotvás doboz, tartozékokkal, borotva (Tennis Solingen pengével), fenő szíj, fenőkő, Ratbant borotva kopottas, eredeti fém dobozában, borotva szappan és ecset, sérült fadobozzal, 23,5x17x9 cm 2104657
11583
364
Flea Market
Diadal szivarkapapír és Hüvely üveg pénzvisszaadó tál, kopásnyomokkal, 19×17 cm 2107968
11584
364
Flea Market
Lenin és Sztálin beszédei hanglemezen, 3 db Lenin, db Sztálin, az egyik Lenin lemez erősen karcos, összesen: 4 db 2108554
11585
364
Flea Market
Réz petróleumlámpa, üveggel, m: 40 cm 2108566
11586
364
3400
Flea Market
Réz pezsgősvödör, oroszlános füllel, m: 20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft