Bolhapiac Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102089
11563
364
4200
Flea Market
Monogramos réz fedeles korsó, apró horpadással, m: 13,5 cm 2102080
11564
364
Flea Market
Fém füles kínáló, jelzett, d: 23 cm 2102205
11565
364
Flea Market
Alpakka só-bors tartó, pótolt üveggel, jelzés nélkül, m:22 cm, h:12 cm 2102300
11566
364
Flea Market
Egyedi asztali lámpa, fém-fa, bekötve, működik, m: 37 cm 2102292
11567
364
Flea Market
Régi állítható fém vállfa, jelzett, 39×8 cm 2102153
11568
364
Flea Market
Réz hamuzó gyufatartóval, alabástrommal, m: 11 cm, 14,5×7,5 cm 2105168
11569
364
Flea Market
Réz és üveg tálkák. 6+6+2 db d:12,19,26 cm 2108567
11570
364
Flea Market
Régi Gerbeaud fa doboz, sérült, 3 db Tiszai szivarkadohánnyal és 1 db Kossuth szivarkával, 2 db Szivarka gyufás dobozzal, az egyikben tűkkel, a másik üres, a Kossuth csomagolása szakadozott, Gerbeaud fadoboz: 19x13x5 cm 2108571
11571
364
Flea Market
Ólom darabka, régi fémfedeles, kopott üvegcsében, üveg: m: 7 cm 2107417
11572
364
Flea Market
Alabástrom/fém asztali lámpa, sérült ernyővel, m: 32 cm 2107667
11573
364
Flea Market
4 pakli kártya díszes fa dobozban + 2 db dominó 2107411
11574
364
Flea Market
Ötágú réz gyertyatartó, deformációval, viaszos, m: 30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft