Bolhapiac Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2058561
11490
364
Flea Market
Retró pohárjelölő, festett kopott, 21 db 2103429
11491
364
Flea Market
Aranyszínű mandzsettagomb párban, nyakkendőtűvel, eredeti dobozában 2103620
11492
364
Flea Market
Több funkciós svájci bicska, fogpiszkáló hiányzik 2107677
11493
364
Flea Market
Zsebikon tartó, fém, ikon nélkül, 8x6 cm 2102975
11494
364
Flea Market
Zománcozott fém karkötő, h: 15,5 cm 2108131
11495
364
Flea Market
Kis bélyegnagyító tokjában 2107389
11496
364
Flea Market
Áttört fém karlánc. 17 cm 2105280
11497
364
Flea Market
Fém feszület korpusszal, fa betéttel 18 cm 2108298
11498
364
Flea Market
cca XVIII. század, régi iránytű, d: 6,5 cm 2102313
11499
364
Flea Market
2 db régi felhúzó kulcs (óra), h:7-7,5 cm 2102311
11500
364
Flea Market
Díszes réz fogantyú, 10×6 cm 2102317
11501
364
Flea Market
2 db réz veret, egyiken urna motívummal, 8×6 és 10×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft