1 000 Ft
Papini, Giovanni: Krisztus története. Ford.: Révay József. A bevezetést írta: Fülep Lajos. Bp.,[1926], Athenaeum. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon kis hiánnyal.