15689.
364. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.