Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 115

1878 Az Országos Képtár képeinek jegyzéke az Akadémia épületében. Bp., 1878., Légrády, 30 p. Papírkötésben.
16666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Irving Stone: Michelangelo. Regényes életrajz. Bp.,1973, Gondolat. Negyedik kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jonathan Glancey: A 20. század építészete. Ford.: Stern Gabriella. Bp., 2001., Gloria. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16668.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Menyhárt László: Szász Endre. Bp., 1983, Corvina. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szász Endre: Szász-ország. Bp.,2000., Amilstar Publishing. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartontált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16670.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó Júlia: A magyar aktivizmus művészete. 1915-1927. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16671.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16672.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balogh Jolán: Mátyás király és a művészet. Bp., 1985., Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fejér Zoltán: Tudós Fotós. Dr. Bárány Nándor munkássága. Magyar Fotográfia Történetéből 47. Kecskemét, 2008., Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói papírkötés.
16674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
László Emőke-Pásztor Emese-Szakál Aurél: Halasi csipke. Kiskunhalas, 1996, Halasi Csipke Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16675.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Schultz Alwin: Bevezetés a művészetbe. Bp., 1922, Pantheon. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cser Andor: Művészetek és öltözetek története. Bp., 2001., Göttinger. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16677.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft