AB jelzéssel: Margitszigeti kút, akvarell, papír, paszpartuban, üvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/AB-jelzessel-Margitszigeti-kut-akvarell-papir-paszpartuban-uvegezett-fa-keretben-48C39734-5-~II2103859
2103859
364
Leírás: AB jelzéssel: Margitszigeti kút, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 48×34,5 cm