Festmények és grafikák Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2101804
10100
364
11000
Kazovszkij jelzéssel: Alak. Olaj, karton, keretben, 48×32 cm 2103135
10101
364
Kazovszkij jelzéssel: Emlékek. Olaj, karton (hullámos), 69×26 cm 1976406
10102
364
Károlyfi Zsófia (1952-): Lófej. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm 2101973
10103
364
11000
Keipert László (1881-1954): Kislány labdával. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 2105355
10105
364
Kiss Terézia (1928- ): Kankalin. Színezett rézkarc (IV/XX), papír, jelzett, paszpartuban,19×16,5 cm 2092492
10107
364
Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm 2019942
10108
364
11000
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 2071582
10109
364
Kórusz József (1927-2010): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 2103038
10110
364
Kós Károly (1883-1977): Barokk ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm 2102180
10111
364
Kun Sarolta (1990- ): Lovas kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 49,5×40 cm 2106454
10112
364
F. Laval jelzéssel: Városi táj. Olaj, karton. Jelzett. 36x31 cm Keretben 2103724
10113
364
Lendvai Antal (1949-1995): A kutya az ember legjobb barátja. Ofszet, papír, jelzett, 16×13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft