Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Kazovszkij jelzéssel: Alak. Olaj, karton, keretben, 48×32 cm
10100.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Kazovszkij jelzéssel: Emlékek. Olaj, karton (hullámos), 69×26 cm
10101.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
25
Károlyfi Zsófia (1952-): Lófej. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×28 cm
10102.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Keipert László (1881-1954): Kislány labdával. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm
10103.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Kiss Terézia (1928- ): Kankalin. Színezett rézkarc (IV/XX), papír, jelzett, paszpartuban,19×16,5 cm
10105.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm
10107.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm
10108.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Kórusz József (1927-2010): Itatás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm
10109.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kós Károly (1883-1977): Barokk ház, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×11 cm
10110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
Kun Sarolta (1990- ): Lovas kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 49,5×40 cm
10111.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
F. Laval jelzéssel: Városi táj. Olaj, karton. Jelzett. 36x31 cm Keretben
10112.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lendvai Antal (1949-1995): A kutya az ember legjobb barátja. Ofszet, papír, jelzett, 16×13,5 cm
10113.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft