Festmények és grafikák Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2108596
10076
364
Glück Károly: Vízimalom. Akvarell, papír. Sérült. Jelzett. 23x28 cm Üvegezett keretben. 2107433
10077
364
Göndör Bertalan (1908-1945): Kutya a kereszteződésben 1922. Szén, papír, jelzett, 27×23 cm 1592305
10078
364
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Betakarítás. Olaj, farost, jelzett, 66×100 cm 2108815
10079
364
Galántai jelzéssel: Faluvégen. Olaj, vászon. Jelzett. 44x56 cm 1577082
10080
364
40000
Gulyás Dénes (1927-2003): Fekvő női akt. Olaj, farost, jelzett, 60×80 cm 2103785
10081
364
Gy. Molnár István (1933-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×10 cm 2069591
10082
364
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vízmosás. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 36×51 cm 2069588
10083
364
Id.Hankó Béla (1927-1993): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 51×36 cm 2107750
10084
364
Hirschmann Tivadar: Japán nő. Festett porcelán plakett ezüst foglalattal. Jelzett plakett, jelzett ezüst. 41 mm 2022444
10085
364
Hodászy Gábor (1905-?) Tájkép. Pasztell, papír, Jelzett, 23x30 cm Üvegezett keretben 2102007
10086
364
Imre István (1918-1983): Csokor. Színes rézkarc, papír, jelzett, 38,5×29 cm 2103208
10087
364
Irányi jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, farost, 32×42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft