Festmények és grafikák Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2107440
10064
364
Farkas Pál (?-?): Huszt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×34 cm 2069583
10065
364
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, (Pápai Antal gyűjteményéből) 30×42 cm 2091756
10066
364
Fleischer Anna: Őszi nap. Olaj, karton. Jelzett 13x16 cm Keretben 2091753
10067
364
Fleischer Anna: Ősz. Olaj, karton. Jelzett 13x16 cm Keretben 2103698
10068
364
Földes Imre (1881-1948): Visszajáró múlt, könyvborító terv. Akvarell, papír, jelzett, 21×16 cm 1942628
10069
364
11000
Frank jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, vászon, 41×45 cm 2107475
10070
364
Franz Gaul (1837-1906): Színpadkép. Akvarell, papír, foltos, jelzett, sérüléssel, 25×66 cm 1829383
10071
364
Gallyas Mária (?-): Asztali csokor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm 1829378
10072
364
Gallyas Mária (?-): Virágfantázia. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×18 cm 1829387
10073
364
Gallyas Mária (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 18×13 cm 2108625
10074
364
Gábri Albert (1935-2004): Táj. Olaj, farost, jelzett, 60x80 cm 2108850
10075
364
Gerhardtné jelzéssel: Faluvég. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 21x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft