Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Deli Antal (1886-1960): Iparvágányok. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 36×51 cm
10052.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Deli Antal (1886-1960): Falusi ház. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×48 cm
10053.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Derkovits jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 24×36 cm
10054.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Derkovits jelzéssel: Akt (vázlat). Szén, papír, 39×29 cm
10055.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10056.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Edvi Illés Ödön (1877-1945):Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. 100x75 cm Keretben.
10057.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Elekfy Jenő (1895-1968): Alkonyat. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×37 cm
10058.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Endrő Margit (1899-1986): Támaszkodó női akt 1966. Toll, papír, jelzett, 29×21 cm
10059.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Enyingi Tamás (1964-2011): Szigliget. Akvarell-tus, papír, jelzett, paszpartuban, 9×12,5 cm
10060.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdélyi jelzéssel: Háztetők. Olaj, papír, 51×40 cm
10061.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Erdős János (?-): Felezve. Akril, falemez, fa keretben, jelzett, 40×49 cm
10062.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Faragó jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 38×28 cm
10063.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft