Festmények és grafikák Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2026098
10028
364
120000
Biai-Föglein István (1905-1974): Virágok vázában. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×61 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2089447
10029
364
Boldizsár István (1897-1984): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 36×25 cm 2107425
10030
364
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 12,5x30 cm 2107420
10031
364
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Ignác. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét),27,5x20 cm 2107421
10032
364
Boldizsár István (1897-1984): Galambdúc. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét) 15,5x23 cm 2107427
10033
364
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 19,5x39 cm 2087582
10034
364
Bolling jelzéssel: Mosó asszony. Olaj, farost, keretben, 62,5×55,5 cm 2060584
10035
364
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm 2103040
10036
364
Bortnyik Sándor (1893-1976): Szidalom, linó, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 11×8 cm 2105292
10037
364
Bucsuházy jelzéssel: Hazafelé. Olaj, karton, sérült, 21x26 cm 2108613
10038
364
Csabai Pántl László (1904 - 1982): Erdei patak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 32x23 cm 2102024
10039
364
Csergezán Pál (1924-1996): Vízpart házakkal, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18x28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft