Festmények és grafikák

Tételek száma: 277

Bari Árpád (1953-): Lenni vagy nem lenni. Olaj, farost, jelzett, keretben 40×21 cm
10015.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Basch jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, kis szakadással, 43×60
10016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bauer Margit (?-?): Zöld vázás csendélet. Akvarell, papír, antik kopott üvegezett keretben 21×30 cm
10017.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Bauer jelzéssel: Folyópart, papír, jelzett, a papíron szakadásokkal, gyűrődésekkel, 17x24 cm
10018.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bálint jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm
10019.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Bencze László ( 1907-1992): Pór Bertalan (a tanár). Ceruza, papír, jelzett (a hátoldalán), hajtott, 16×10 cm
10020.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm
10021.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
10022.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×19 cm
10023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berkes Lajos (?-?): Tóparti város, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 19×26 cm
10024.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bernáth jelzéssel: Megy a gőzős. Akvarell, papír, 30,5×43 cm
10026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Beron Gyula (1885-1971): Falu. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 28×28 cm
10027.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft