Festmények és grafikák Tételek száma: 277
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102009
10150
364
11000
Pataky Ferenc (1897-?): Társas házi udvar. Akvarell,papír, jelzett, 38×50 cm 2108842
10151
364
H. Patzelt J.: Városrészlet. akvarell, papír. Jelzett. 24x36,5 cm 2101912
10152
364
Paulovits Pál (1892-1975): Velence. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 35×24 cm 2056955
10153
364
Pál István (?-?): Folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett, sérült üvegezett fa keretben, 24×31 cm 2107453
10154
364
Hawlisch Gusztáv: Vadász jelenet. Olaj, vászon. 75x100 cm Faragott fa keretben 2103226
10155
364
Perlrott jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír, 50×40 cm 2103240
10156
364
Perlrott jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, apró szakadással, 61×42 cm 2071217
10157
364
Pelyhe József (1948-): Eljegyzés. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×40 cm 2087900
10158
364
Pirk László (1953-): Horizontmetszet. Litográfia, papír, jelzett, 16×23,5 cm 2091549
10159
364
Pittner jelzéssel:Asztali csendélet. Akvarell, papír, keretben, 50×32 cm 2105293
10160
364
Polyák István: Szabadbattyáni Kule torony. Vegyes technika, karton, jelzett. 25x30 cm 2101709
10161
364
Pörge jelzéssel: Friss víz. Tus, papír, üvegezett keretben, 24×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft