Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-Erika-mintas-bonbonier-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-15C39710C3977-5-cm~II2094346
2094346
11151
363
Leírás: Hollóházi Erika mintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×10×7,5 cm
: karap_norbert