Herendi rózsa mintás áttört tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-rozsa-mintas-attort-talca-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-21C39716-cm~II2093716
2093716
11131
363
Leírás: Herendi rózsa mintás áttört tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×16 cm
: karap_norbert