Ernst Wallis Pirkenhammer címeres porcelán tál, 2 db, jelzett, kis kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Ernst-Wallis-Pirkenhammer-cimeres-porcelan-tal-2-db-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-24-cm~II2099523
2099523
11173
363
Leírás: Ernst Wallis Pirkenhammer címeres porcelán tál, 2 db, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm
: karap_norbert