Drasche Don Quijote, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Drasche-Don-Quijote-kezzel-festett-apro-kopasnyomokkal-jelzett-m20-cm-18C39710-cm~II2096451
2096451
11161
363
Leírás: Drasche Don Quijote, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, m:20 cm, 18×10 cm
: karap_norbert