Militária

Tételek száma: 34

1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-
31364.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1959. MHS Tartalékos Tiszti Tagozat zománcozott fém jelvény eredeti tokban (41x31mm) T:1-
31365.

~1959. "MHS Tartalékos Tiszti Tagozat" zománcozott fém jelvény eredeti tokban (41x31mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1960-1970. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény (~26x~45mm) T:2
31366.

~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (~26x~45mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1960-1970. Élenjáró Századparancsnok + Élenjáró Szakaszparancsnok + Kiváló Rajparancsnok + Kiváló Katona zománcozott jelvények T:1-,2
31367.

~1960-1970. "Élenjáró Századparancsnok" + "Élenjáró Szakaszparancsnok" + "Kiváló Rajparancsnok" + "Kiváló Katona" zománcozott jelvények T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1965. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-
31368.

1965. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, adományozói okirattal (~40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1976. MN Központi Ruházati Anyagraktár - 30. évforduló alkalmából - 1946-1976 egyoldalasa Br plakett, eredeti tokban
31369.

1976. "MN Központi Ruházati Anyagraktár - 30. évforduló alkalmából - 1946-1976" egyoldalasa Br plakett, eredeti tokban

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1992. Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1992. Title of Merit For Defence, 3rd Grade enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 793.
31370.

1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím III. osztálya" zománcozott ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval eredeti dísztokban T:1- Hungary 1992. "Title of Merit 'For Defence', 3rd Grade" enamelled silvered decoration with ribbon and thin ribbon in original case C:AU NMK 793.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~2000. 1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért nem hivatalos kitüntetés, hátoldalon D.L. Vésnök Kft. gyártói jelzéssel T:2,2- ezüstözés kopott
31371.

~2000. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" nem hivatalos kitüntetés, hátoldalon "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel T:2,2- ezüstözés kopott

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4db-os magyar mellszalag tétel, közte 2db a Magyar Koronás Ezüstéremhez tartozó?
31372.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15
5db klf magyar kitüntetés fém csaton, rajta A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25 év; 1965. Árvízvédelemért Érem; 1951. Közbiztonsági Érem arany és bronz fokozata T:2
31373.

5db klf magyar kitüntetés fém csaton, rajta "A Haza Fegyveres Szolgálatában 20, 25 év"; "1965. "Árvízvédelemért Érem"; 1951. "Közbiztonsági Érem arany és bronz fokozata" T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31374.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Csehszlovákia 1970. Fegyverbarátsági Érem ezüstözött fém kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval T:2,2- Czechoslovakia 1970. Za upevnovani prátelství ve zbrani silver plated decoration in original case with service ribbon C:XF,VF
31375.

Csehszlovákia 1970. "Fegyverbarátsági Érem" ezüstözött fém kitüntetés, eredeti tokban, szalagsávval T:2,2- Czechoslovakia 1970. "Za upevnovani prátelství ve zbrani" silver plated decoration in original case with service ribbon C:XF,VF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
28

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft