Militária Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2095905
31352
363
Militaria
Numizmatika
1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal + 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés modern mellszalagon T:2,2- ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon + 1908. "Diamond Jubilee Cross" gold plated Br decoration without ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on modern ribbon C:XF,VF edge error NMK 231.; 269.; 295. 2030808
31353
363
24000
Militaria
Numizmatika
1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay 2030820
31354
363
24000
Militaria
Numizmatika
1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín kokárdán, szalaggal (43x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors cockade and ribbons (43x34mm) C:XF damages on the overlay 2093723
31355
363
Militaria
Numizmatika
1911. "Ezüst Katonai Érdemérem a karonai érdemkereszt szalagján kardokkal" jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal (32mm) T:2 Hungary 1911. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon with swords" hallmarked Ag decoration with ribbon (32mm) C:XF NMK 241. 2094336
31356
363
Militaria
Numizmatika
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with original ribbon. Sign: Tautenhayn C:AU,XF NMK 137. 2098694
31357
363
Militaria
Numizmatika
~1914-1918. "II. Vilmos - V. Mehmed - Ferenc József" Cu patrióta medál füllel (19mm) T:2,2- 2094340
31358
363
Militaria
Numizmatika
1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on ribbon C:XF NMK 295. 2094352
31359
363
Militaria
Numizmatika
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 229. 2094358
31360
363
Militaria
Numizmatika
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal, peremén "W&A 1918". Szign.: R. Placht T:2,2- Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon, "W&A 1918" on edge. Sign.: R. Placht C:XF,VF NMK 329. 2094349
31361
363
Militaria
Numizmatika
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, fémjel nélkül T:2,2- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, without hallmark C:XF,VF NMK 418. 2094368
31362
363
Militaria
Numizmatika
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" bronzozott cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1942. "Hungarian Fire Cross 1st class" brass-plated zinc decoration without ribbon C:XF,VF NMK 443. 2095376
31363
363
Militaria
Numizmatika
1951. "Honvéd Sportversenyek / Hds. Bajn. 1951. Kispu. Csap. IV." fém plakett, hátlapján gravírozás. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) T:2 ph. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft