Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 260
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2096315
30516
363
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Asszonyi Tamás (1942-) 1973. "MÉE IV. Vándorgyűlése Budapest / Pest, Buda, Óbuda egyesítésének centenáriuma" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP6 2000205
30517
363
Numizmatika
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett dísztokban (55x36,5mm) T:2 2094880
30518
363
Numizmatika
Bartos Endre (1930-2006) 1986. "MÉE Bajai Csoport - Baja mezővárosi kiváltságlevelének évfordulója" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 Adamo BA1 2080579
30519
363
5500
Numizmatika
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "300 éve szűnt meg Baján a török uralom / Miksa Emánuel - MÉE Bajai Csoportja 1987" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,45g/0.835/42,5mm) T:1 2041700
30520
363
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1911. "Dr. Szendrei János / Negyedszázados titkársága emlékére az Országos Régészeti és Embertani Társulat 1911" kétoldalas Br emlékérem (117,79g/70mm) T:1,1- / Hungary 1911. Dr. János Szendrei Br commemorative medallion Sign: Lajos Berán (117,79g/70mm) C:UNC,AU HP 1139 1989546
30521
363
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" Br érem (61mm) T:2- ph Hungary 1926. "National Sport Committee" Br medallion. Sign.: Lajos Berán (61mm) C:VF edge error 2095396
30522
363
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács / Dr. Hirmann József 1938. V. 22." ezüstözött Br érem, hátulján gravírozás (60mm) T:2 2093701
30523
363
Numizmatika
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1- 2048168
30524
363
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel. "PETER CARD PÁZMÁNY FVND VNIV HVNG MDCXXXV / III CENT VNIVERSITATIS PAZMANIANAE 1935" (79,5mm) T:2 2097913
30525
363
Numizmatika
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1845. "JÓZSEF CS. K. ÖRÖKÖS FŐHERCZEG. MAGYARORSZÁG NÁDORISPÁNJA. JÁSZOK ÉS KUNOK GRÓFJA S BÍRÁJA. / A JÁSZ KUN HÁRMAS KERÜLET VÁLTSÁGA SZÁZADOS ÜNNEPÉN FÉLSZÁZADOS GRÓFJA S BÍRÁJA HÁLÁS TISZTELETÉRE 1845." Ag emlékérem (17,57g/33mm) T:1- ph. Hungary 1845. "50th Anniversary of Archduke Joseph as captain of the Jasz district" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (1794-1865) C:AU Montenuovo 2616 2080562
30526
363
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1982. "Éremgyűjtők Csoportja Keszthely / Balatoni Íróhét 1932. IX. 9-11." ezüstpatinázott Br és Ag emlékérem pár (38,70g/0.835/42,5mm) T:1 patina Adamo KE25 2094208
30527
363
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) műanyag tokban T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft