Népszerű zeneszerzők dalai, 3 db:
Eisemann Mihály - ; Horváth Jenő -; Breitner János szerzeményei énekre és zongorára. + Kellér Dezső-Lajtai Lajos: Három tavasz. Bp.,1958,Zeneműkiadó. Változó állapotban.
Kis magyar daloskönyv. Soli Deo Gloria kiadás. (Párkány, é.n., Gondo-ny.) A borító rajza Menyhárt József (1901-1976) munkája. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, kopott borítóval.
3 db régi kotta:
Joseph Ascher: Vaillance. Polka-Militaire,
Ludwig van Beethoven: Trois Grands Quatuors.. Op. 59. Leipzig., Hofmeister. (x2.) Változó, kissé viseltes állapotban, szakadozottak, az egyiken borító hiányzik és foltos, szakadozott.