15053.
363. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Gallus Sándor-Mithay Sándor: Győr története a vaskorszakig. Győr Szab. Kir. Város monográfiái I. kötet. Győr története a tizenharmadik század közepéig. I. kötet. Győr, 1942, Győr Szab. Kir. Város Közönsége,(Pósa-ny.), 78+2 p.+ XXI t.+34+2p.+XIX+4 t. Átkötött félvászon-kötésben, egy lap (9/10.) rossz helyen, az elejére van bekötve.