Könyvek: Történelem

Tételek száma: 124

Dr. Károlyi János: Magyar nemzeti káté. Bp., 1922, Magyar Középiskolai Tanárok Szövetsége. Kiadói papírkötés, gerincnél sérült.
15723.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15724.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Századunk tanúja - Habsburg Ottó. Szerk.: Simonéé Dr. Tigelmann Ilona. [Tatabánya], 1989, Komárom Megyei Moziüzemi Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Habsburg Regina (1925-2010), Habsburg Wallburga (1958-), és egy harmadik Habsburg személy aláírásaival.
15725.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Anthologia Humana. Ötezer év bölcsessége. Szerk.: Hamvas Béla. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban,
15726.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15727.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15728.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15729.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15730.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15731.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15732.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15733.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15734.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft