Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Balla-Antal-A-legujabb-kor-vilagtortenete-Bp-1932-Kir-M-Egyetemi-Nyomda-363plus1-p-Elso-ki~II2094168
2094168
15774
363
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 363+1 p. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben.
: karap_norbert