Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 43

17204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Leidenfrost Gyula: Rabok vagyunk vagy szabadok? Az örökléstan vázlata. Ma és Holnap 1. Pécs,[1927], Danubia, (Dunántúli Egyetemi Nyomda-ny.), 1 t. (J. G. Mendel, ,,a kisérleti örökléstan alapítója fényképe)+272+2 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
17205.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17206.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17207.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17208.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17209.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tildy Zoltán: Madárszárnyakon. Budapest, 1984, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
17210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az élet csodái II. kötet. H. G. Wells, Julian Huxley és George Philip Wells nagy biológiája. Fordította: Lambrecht Kálmán. Bp., é. n., Pantheon. Gazdag szövegközti képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17212.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Brehm Alfréd: Az állatok világa. Egy kötet. Átdolgozta Rapaics Raymund. Bp.,é.n.,Légrády-Genius. Kiadói kopott, javított gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
17213.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Kísérletügyi közlemények. Bp., 1898, Pallas. Foltos, kopott félvászon kötésben.
17214.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17215.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft