15629.
363. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt., 248 p. + 16 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval. Számozott, 31. számú példány.