Rabindranath Tagore: Hazatérés. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda. Kiadói ara... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000015/Rabindranath-Tagore-Hazateres-Bp-1972-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotC3~II2097897
2097897
17407
363
Books: Minibooks
Leírás: Rabindranath Tagore: Hazatérés. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
: karap_norbert