Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 50

Pataki Katalin: Mezőcsáti népi fazekasművészete. Szerk.: Kovács Mihály. Illusztrálta Feledi Gyula Kossuth-díjas grafikusművész. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró lappal. Megjelent 1600 számozott példányban. Számozott (1600/1468.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17394.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vizek és emberek. Antológia a szegedi nagy árvízekről. Szerk.: Sz. Simon István. Szeged, 1979, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói műbőr kötés.
17395.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Bp., 1980., Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal. Megjelent 2500 példányban, ebből 500 számozott. Számozott (500/118.) példány.
17396.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17397.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Petőfi Irodalmi Múzeum. Készült a múzeum fenállásának 25. évfordulójára. Bp., 1979, Zrínyi-ny. Színes és fekete fehér fotókkal illusztrálva. Angol, francia, német és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 999. számozott példány.
17398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A szerelemről. Összeáll. és szerk.: Alföldi Imréné. / 1981-es naptár. Szekszárd, 1981, Szekszárdi nyomda. Megjelent 1000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17399.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Európai tavasz. Vál. és szerk.: Lothringer Miklós. Válint Gyula illusztrációival. Bp.,1985, Ifjúsági Lap és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. 090. számú példány, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Kováts Dániel: Móricz Zsigmond. 1879-1979. Miskolc, 1979., Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói kemény-kötés, foltos. Számozott (450/08.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kádár János elftárs látogatása a Dabasi Fehérakác Mgtsz-ben. 1985. júl. 11. Szerk.: Lendvai Vera. Fotókkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1000 példányban. Számozott (200/17.) példányban.
17402.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
W.I. Lenin: Zur Bildung der UdSSR. Berlin, 1972., Dietz. Német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, karton tokban.
17403.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Radnóti Miklós: naptár. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, kopott borítóval, egy lap kijár.
17404.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth István: Az adai iskolák története. 1703-1973. Ada, 1976., Cseh Károly Általános Iskola. Magyar, szerb, és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban, javított gerinccel, a papírborító részben a borítóra ragadt. Megjelent 1000 példányban.
17405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft