Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 173

Zala Judit (szerk.):Zala Tibor életéről-művészetéről  Más-Kép Kulturális Bt., 1997. Kiadói kartonálás
16727.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
A mai otthon. Összeállította: Maria Mathilde Mandl. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp.,én.[1928],Dante,392+159 p. + 8 t. (Színes képtáblák.) Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16728.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Molnár Dénes: Grotreál-Art. Etnografika - studium - vedut-art. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16729.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16730.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jaromír Síp-O. J. Blazícek: Flamand festészet a XVII. században. Prága-Bp., 1965, Artia-Móra. Kiadói egészvászon-kötés.Papír tékában
16731.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Giotto életműve. Az előszót írta Giancarlo Vigorelli. A dokumentációt készítette: Edi Baccheschi. A művészet klasszikusai. Bp.,1984, Corvina. Igényes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Botticelli életműve. Az előszót írta Carlo Bo. A kritikai és a filológiai jegyzeteket összeállította: Gabriele Mandel. A művészet klasszikusai. Bp.,1985, Corvina. Igényes képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16733.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes katalógus tétel, 5 db  3 db Sothebys katalógus (Rugs and Carpets, Furniture and Decorations, 1998.; Vertu and Silver, 1997.; Furniture, Paintings, Textiles, Metalwork, Works of Art, Pottery and Porcelain, Carpets, and Rugs and Applied Art, 1991.; Spink katalógus: Orders, Decorations, Campaign Medals and Militaria, 1995.;  Sotheby Parke Bernet Monaco S.A. 1982-es katalógusa.
16734.

Vegyes katalógus tétel, 5 db 3 db Sotheby's katalógus (Rugs and Carpets, Furniture and Decorations, 1998.; Vertu and Silver, 1997.; Furniture, Paintings, Textiles, Metalwork, Works of Art, Pottery and Porcelain, Carpets, and Rugs and Applied Art, 1991.; Spink katalógus: Orders, Decorations, Campaign Medals and Militaria, 1995.; Sotheby Parke Bernet Monaco S.A. 1982-es katalógusa.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel Kiadói papírkötésben, zsinórfűzéssel
16735.

Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói papírkötésben, zsinórfűzéssel

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17000.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17001.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17003.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft