Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Férfi portré. Olaj (besötétedett), fatá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zilahi-Pogany-Lajos-1873-Ferfi-portre-Olaj-besotetedett-fatabla-jelzett-keretben-~II2076262
2076262
10255
363
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Zilahi Pogány Lajos (1873-?): Férfi portré. Olaj (besötétedett), fatábla, jelzett, keretben, 27×19 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: