Festmények és grafikák Tételek száma: 302
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2026166
10120
363
11000
Kondé László (1954-2002): Tanulmányfej 1982. Hidegtű, papír, jelzett, 23×18 cm 2077534
10121
363
Kondor jelzéssel: Férfi fej. Pasztell, papír, 40×30 cm 2099272
10122
363
14000
Kondor jelzéssel: Buldózer. Vegyes technika, farost, 55×32 cm 2094264
10123
363
Koszta jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon-karton, hibás üvegezett keretben, 44×33 cm 2095858
10124
363
Kozma Lajos (1884-1948): Kígyók. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2098297
10125
363
Kórusz József (1927-2010): Zivatar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 2098467
10126
363
Krajna János (1875-1945): Férfi portré. Olaj, fa tábla, jelzett, üvegezett keretben, 41×31 cm 2066289
10127
363
26000
Kránitz Margit (1928-2000): Rabbi. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×50 cm 2031352
10128
363
Kun Sarolta (1990- ): Örvény. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×50 cm 2070682
10129
363
Kurlander István (?-?): Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 30×24,5 cm 2073229
10130
363
Lakner jelzéssel: Koktélok. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 34×32 cm 2092867
10131
363
Lantos Iluska (?-?): Téli táj. Olaj, vászon, fa keretben, 12×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft