Jelzett cica, mázas porcelán, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Jelzett-cica-mazas-porcelan-apro-kopasnyomokkal-m-9-5-cm~II2086912
2086912
11176
362
Leírás: Jelzett cica, mázas porcelán, apró kopásnyomokkal, m: 9,5 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: