2 db Gránit porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/2-db-Granit-porcelan-tanyer-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-d-20-cm~II2068430
2068430
11152
362
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: 2 db Gránit porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 20 cm
: karap_norbert