Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2075977
30796
362
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1943. "MÁV Sportegyesületeinek Ligája - Mátyás király év 1943" ezüstözött Br díjérem, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (~50mm) T:2 2093256
30797
362
Numizmatika
1944. "Műegyetemi Lövészegyesület 1919" egyoldalas, hadifém sportplakett, hátoldalon gravírozva "1944". Szign.: Szoboszlay (44x31mm) T:1- 2089834
30798
362
Numizmatika
1946. "Magyar Evezős Szövetség / Országos Regatta 1946 I." Br díjérem (50mm) T:2 2091240
30799
362
Numizmatika
1947. Labdarúgó témájú, hadifém sport emlékplakett, zománcozott klubcímerrel márványlapra erősítve, plaketten gravírozva "PETROZSAN FERENC FŐTITKÁRUNKNAK SZERETETTEL ELIDA SC JÁTÉKOSAI 1947" T:2 sérült márványlap 2091364
30800
362
Numizmatika
1956. "Magyar Labdarúgó Játékvezetők Testülete - Kiváló Munkáért - Kovács Bálint 1956" zománcbetétes, fém labdarúgó témájú emlékplakett (120x81mm) T:1-,2 sérült koszorú 2091325
30801
362
Numizmatika
1957. Futó témájú, Br sport emlékplakett, festett magyar és lengyel zászlókkal, gravírozva "Budapest 1957" (67x46mm) T:1-,2 kopott festés 2087439
30802
362
Numizmatika
1961. "Női Autótúra Budapest-Eger 1961. III. 8." Br autójelvény (60mm) T:2 patina 2090989
30803
362
Numizmatika
1997. "100 éves a MASZ (Magyar Atlétikai Szövetség) 1897-1997 / Budapest 1997. október 8-12" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2090856
30804
362
Numizmatika
DN "Magyar Kerékpáros Szövetség 1894" Br díjplakett, "MAGYAR KÖRVERSENY BUDAPEST-NAGYVÁRAD 1942. IV. DÍJ" gravírozással, márványlapra erősítve (79x55mm) T:2 2075971
30805
362
Numizmatika
DN "Ép ész csak edzett testben él / Szabadkai Sport-Egylet 1894 - Verseny Díj" jelzett Ag díjérem (14,48g/0.800/36x33mm) T:2 2091405
30806
362
Numizmatika
Vegyes 5db-os lövész témájú díj és emlékérem tétel, közte ~1930. "SOHA" ezüstözött fém irredenta érem, "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel valamint 1949. "Magyar Szabadságharcos Szövetség" T:vegyes 2091276
30807
362
Numizmatika
Vegyes 10db-os sport emlék- és díjérem tétel, közte "Budapesti (Budai) Torna-Egylet - EÉE - Kis érem" jelzetlen Ag,"SGA" gyártói jelzéssel, "Spártai Atlétikai Klub 1909" Br emlékérem, "Balatonkenese - Székesfővárosi Alkalmazottak Üdülőhelye" Br emlékérem T:2,2- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft