Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 27

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem, gravírozva Férfi Páros Verseny I., peremén BRONZ fémjel (35mm) + 1941. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. Br emlékérem, gravírozva 1941. Nov. 30. II. Díj (35mm) T:1-,2
30784.

Erdey Dezső (1902-1957) 1932. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." ezüstözött Br emlékérem, gravírozva "Férfi Páros Verseny I.", peremén "BRONZ" fémjel (35mm) + 1941. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." Br emlékérem, gravírozva "1941. Nov. 30. II. Díj" (35mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Erdey Dezső (1902-1957) 1932. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. ezüstözött Br emlékérem elő és hátlapja márványlapon, valamint jelzett Ag lemezplakett BUDAPEST SZÉKESFŐVÁROSI KÖZSÉGI TAKARÉKPÉNZTÁR R.T. TISZTVISELŐINEK SPORTEGYESÜLETE ELISMERÉSÜL - HOFFMANN RUDOLF ÚRNAK A SÍFUTÁSBAN ELÉRT KIVÁLÓ EREDMÉNYEIÉRT 1937 gravírozással T:1-,2 patina
30785.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest Székesfőváros Versenydíja Br díjérem szalaggal (30mm) T:2
30786.

Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" Br díjérem szalaggal (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
~1930. F.P.L.E. (Fővárosi Polgári Lövész Egylet) ezüstözött lövész díjérem mellszalaggal (40mm) T:1-
30787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1930. PLE (Polgári Lövész Egylet) - BPV jelzett Ag sport díjérem, mellszalaggal (15,73g/0.800/33x36mm) T:2 több ph.
30788.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1936. Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936 zománcozott gomblyukjelvény, hátlapon BOCZÁN GY. BUDAPEST gyártói jelzéssel (24mm) T:1-,2
30789.

1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" zománcozott gomblyukjelvény, hátlapon "BOCZÁN GY. BUDAPEST" gyártói jelzéssel (24mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1936. PÉNZINTÉZETI SPORTEGYLETEK SZÖVETSÉGE 1912-1927 ezüstözött fém lemezplakett, 1936. ÉVI ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG márványtalpon (57x43mm) T:2
30790.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1937. BSE (Budapest Sport Egyesület) zománcozott Br plakett, 22m^2 JOLLE IV. - 1937 VI 27 gravírozással (83x55mm) T:1-,2 zománchiba
30791.

1937. "BSE (Budapest Sport Egyesület)" zománcozott Br plakett, "22m^2 JOLLE IV. - 1937 VI 27" gravírozással (83x55mm) T:1-,2 zománchiba

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1938. Sport témájú Br emlékplakett márványlapon DEZSŐ BÁTYÁNKNAK SZERETETTEL G.S.E.- VERSENYZŐK 1938 KARÁCSONY gravírozással (79x55mm) T:2
30792.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939. Egyetemközi Távevezős Verseny alapította a Műegyetemi Evezős Club 15 éves jubileuma emlékére jelzetlen Ag emlékérem, hátlapon gravírozva 15-ik Pünkösdi Verseny 1939 I, LUDVIG BP gyártói jelzéssel, előlapon LE beütéssel (36x59mm) T:2
30793.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1941. Atlétikai sport emlékplakett, ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÉRT - DR. REISZ ÁRPÁD ÜGYÉSZ ÚRNAK - 1941. ÁPRILIS 17. M.A.E. (Magyar Athletikai Egyesület) gravírozással, eredeti tokban (80x55mm) T:2 kis patina
30794.

1941. Atlétikai sport emlékplakett, "ÖNZETLEN MUNKÁSSÁGÉRT - DR. REISZ ÁRPÁD ÜGYÉSZ ÚRNAK - 1941. ÁPRILIS 17. M.A.E. (Magyar Athletikai Egyesület)" gravírozással, eredeti tokban (80x55mm) T:2 kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1942. 1872 ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) 1942 egyoldalas hadifém plakett, eredeti tokban (49x57mm) T:1-,2 kis patina
30795.

1942. "1872 ÁMOTE (III. kerületi Árpád MOVE Óbudai Torna egylete) 1942" egyoldalas hadifém plakett, eredeti tokban (49x57mm) T:1-,2 kis patina

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft