Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 201
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1979952
30595
362
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1- 2001603
30596
362
Numizmatika
Bogár Lívia (1957- ) 1984. "Képíró Zoltán / Művészünk emlékére Keszthelyi Éremgyűjtők Csoportja" ezüstpatinázott Br (2x) emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2074873
30597
362
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP 2091538
30598
362
4400
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "MÉE Gyöngyös / 650 éves Gyöngyös - Róbert Károly" jelzett piefort Ag emlékérem műanyag tokban (62,26g/0.640/42,5mm) T:1 patina Adamo GS3 2014052
30599
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1985. "MÉE Nógrád megyei szervezete / Mikszáth Kálmán halálának 75. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Garamkeszi János (1936-2014) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Br emlékérem (43mm) T:1-,2 2086987
30600
362
14000
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986-1999. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk" 14db-os sorozat, csak a záróérem hiányzik T:1- 2091790
30601
362
5500
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Ag emlékérem (34,52g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo GS5 2091601
30602
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Ag emlékérem (33,75g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo GS6 2091757
30603
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Lázár Vilmos" Ag emlékérem (34,74g/0.640/42,5mm) T:1
Adamo GS8 2056181
30604
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" jelzett Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) ujjlenyomat, foltos 2056363
30605
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem, dísztokban, tanúsítvánnyal (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP 2091801
30606
362
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (31,18g/0.925/42,5mm) T:1 (PP) patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft