Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

Ausztria ~1900. Első Osztrák Baromfitenyésztő Egyesület Bécsben Br emlékérem (50mm) T:1- Austria ~1900. First Austrian Poultry Breeding Association in Vienna Br commemorative medal (50mm) C:AU
31276.

Ausztria ~1900. "Első Osztrák Baromfitenyésztő Egyesület Bécsben" Br emlékérem (50mm) T:1- Austria ~1900. "First Austrian Poultry Breeding Association in Vienna" Br commemorative medal (50mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag emlékérem nem eredeti tokban (20,18g/0.925/40mm) T:1 (PP) Austria 1988. Papst Johannes Paul II. - St. Pölten - Lorch - Linz 1988 Ag commemorative coin in not original case (20,18g/0.925/40mm) C:1 (PP)
31277.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ausztria DN Bécs város pecsétje Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND City seal of Vienna Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina
31278.

Ausztria DN "Bécs város pecsétje" Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND "City seal of Vienna" Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Belgium ~1906. II. Lipót aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. Leopold II gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn
31279.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)
31280.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Franciaország / Második Császárság 1855. Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota Br emlékérem, peremén BRONZE jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry Br commemorative medal with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors
31281.

Franciaország / Második Császárság 1855. "Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. "Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry" Br commemorative medal with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország ~1899. Le Nid (A fészek) peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:1- France ~1899. Le Nid (The Nest) marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (37x65mm) C:AU
31282.

Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:1- France ~1899. "Le Nid (The Nest)" marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (37x65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1926. Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ a hajók fedélzetén elhelyezett gőzkészülékek szabályozását betartó rendelet emlékére készített Br érem (50mm) T:2 ph. France 1926. Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ Br commemorative medal made for the decree complying the regulation of steam equipment on board ships (50mm) C:XF edge error
31283.

Franciaország 1926. "Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ" a hajók fedélzetén elhelyezett gőzkészülékek szabályozását betartó rendelet emlékére készített Br érem (50mm) T:2 ph. France 1926. "Décret du 2 Avril 1926 - 28HPZ" Br commemorative medal made for the decree complying the regulation of steam equipment on board ships (50mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
31284.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31285.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
31286.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Franciaország DN Vendéenne Br emlékplakett, peremén BRONZE jelzés. Szign.: Robert Mérignac (44x63mm) T:2 több ü. France ND Vendéenne Br commemorative plaque with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Robert Mérignac (44x63mm) C:XF several dings
31287.

Franciaország DN "Vendéenne" Br emlékplakett, peremén "BRONZE" jelzés. Szign.: Robert Mérignac (44x63mm) T:2 több ü. France ND "Vendéenne" Br commemorative plaque with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Robert Mérignac (44x63mm) C:XF several dings

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: