Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 118
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2026294
19012
362
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, nettó: 2,6 g 2069787
19013
362
Jewellery
Ezüst(Ag) Krisztus medál, jelzett, 1,5×1,3 cm, nettó: 1,7 g 1996265
19014
362
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) életfa medál, jelzett, d: 3 cm, nettó: 2,2 g 2069808
19015
362
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott madaras medál, jelzett, 1,3×0,8 cm, bruttó: 0,9 g 2069793
19016
362
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) Mária a kis Jézussal medál, jelzett, 2×1,5 cm, nettó: 2,1 g 2069799
19017
362
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) angyalkás medál, jelzett, 1,4×1,5 cm, nettó: 2,1 g 2026322
19018
362
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott szélmalom charm, jelzett, 1,1×0,8 cm, bruttó: 1,8 g 1978515
19019
362
Jewellery
Ezüst(Ag) dobókocka díszes csavart gyűrű, jelzett, méret: 48, bruttó: 1,3 g 2008808
19020
362
Jewellery
Ezüst (Ag), bézs színű cirkon kövekkel díszített medál, jelzés nélkül, h: 2 cm, bruttó: 1,1 gr. 2026344
19021
362
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört medál, jelzés nélkül, d: 2 cm, nettó: 1,1 g 2008737
19022
362
Jewellery
Ezüst (Ag) cirkon kövekkel díszített szív alakú medál, jelzett, 1x1,5 cm, bruttó: 1,8 gr. 1975301
19023
362
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített függő, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 2,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft