https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 113

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Cholnoky Jenő: Magyarország néprajzi térképe. [1903] Magyar Földrajzi Intézet, lépték nélkül, ragasztott, foltos, kis szakadásokkal, 34×48,5 cm
12317.

Cholnoky Jenő: Magyarország néprajzi térképe. [1903] Magyar Földrajzi Intézet, lépték nélkül, ragasztott, foltos, kis szakadásokkal, 34×48,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1921 Térképvázlatok és szemléltető rajzok a kézügyesség és rajz kapcsolatainak tanmenetszerű feltüntetésével. Az elemi fiú- és leányiskolák III-ik osztálya számára. Tervezte és rajzolta: Tirpák SÁndor. Bp., Szent István-Társulat, benne színezett, beírt, rajzolt lapokkal, 16 sztl. lev.
12318.

1921 Térképvázlatok és szemléltető rajzok a kézügyesség és rajz kapcsolatainak tanmenetszerű feltüntetésével. Az elemi fiú- és leányiskolák III-ik osztálya számára. Tervezte és rajzolta: Tirpák SÁndor. Bp., Szent István-Társulat, benne színezett, beírt, rajzolt lapokkal, 16 sztl. lev.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1910 Táborkari térképek 1:75 000. 12 db térkép nagyrészt felvidéki területekről, vászonra kasírozva. Jó állapotban + hozzá áttekintő térkép
12319.

cca 1910 Táborkari térképek 1:75 000. 12 db térkép nagyrészt felvidéki területekről, vászonra kasírozva. Jó állapotban + hozzá áttekintő térkép

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900 Arad vármegye közutainak térképe. Vászonra kasírozva. Szakadásokkal 49x33 cm
12320.

cca 1900 Arad vármegye közutainak térképe. Vászonra kasírozva. Szakadásokkal 49x33 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
8
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
12321.

XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány. + A vitairat német nyelvű verziója: Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina (térképmelléklet nélkül)
12322.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány. + A vitairat német nyelvű verziója: Denkschrift betreffend Bessarabien und die Nord-Bukowina (térképmelléklet nélkül)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Readers Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
12323.

Reader's Digest Világatlasz. Szerk.: Dibás Gabriella, Ásmány Lilla. Bp., 2006, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1862 Kápolnay István (?-?): Acqui Terme és vidékének saját kézzel rajzol térképe, (Alessendriához közel (Piedmont régióban), az egyik szélén és az alján szakadásokkal, 35x44 cm  Szomorú napokban mázolta Kápolnay Pista. Genfben 1862. októberben emlékezet után. Kápolnay István ismert garibaldista, feltehetőleg a szomorú napok az Aspromontei vereséget jelölik, ahol maga Garibaldi is megsebesült./  1862 István Kápolnay (?-?): Map of Acqui Terme and countryside, (near Alessandria (region of Piedmont),hand drawn map, damaged, 35x44 cm.  Hand drawn map of István Kápolnay the officer of the Garibaldian volunteers army. Probably he drawn after the defeat of Aspromonte in Genf, in oktober 1862.
12324.

1862 Kápolnay István (?-?): Acqui Terme és vidékének saját kézzel rajzol térképe, (Alessendriához közel (Piedmont régióban), az egyik szélén és az alján szakadásokkal, 35x44 cm "Szomorú napokban mázolta Kápolnay Pista. Genfben 1862. októberben emlékezet után." Kápolnay István ismert garibaldista, feltehetőleg a szomorú napok az Aspromontei vereséget jelölik, ahol maga Garibaldi is megsebesült./ 1862 István Kápolnay (?-?): Map of Acqui Terme and countryside, (near Alessandria (region of Piedmont),hand drawn map, damaged, 35x44 cm. Hand drawn map of István Kápolnay the officer of the Garibaldian volunteers army. Probably he drawn after the defeat of Aspromonte in Genf, in oktober 1862.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm
12325.

XIX. sz. Omlaka erdélyi település dűlőinek kézzel rajzolt térképe 60x60 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.
12326.

Memoriale sulla questione della Bessarabia e della Bucovina settentrionale. Bukarest, 1940, Accademia romena. Vitairat Besszarábia és Észak-Bukovina szovjet megszállásáról, Besszarábia és Észak-Bukovina néprajzi térképével. Tűzött papírkötésben, felvágatlan példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Máramaros vármegye térképe. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, foltos, 10,5x16,5 cm./  1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Maramures/Máramaros/Maramuresch County. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, 10,5x16,5 cm.
12327.

1804 Czetter Sámuel (1765-1829 k.): Máramaros vármegye térképe. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, paszpartuban, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Samuel Czetter (1765-1829 cca.): Map of Maramures/Máramaros/Maramuresch County. C(omitatus) Marmarus. LVIII. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, in passepartout, spotty, 10,5x16,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./  1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm
12328.

1804 Vas vármegye térképe. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos, 10,5x16,5 cm./ 1804 Map of Vas County. Eisenburger Com. C. Castriferrei. Pars Meridionalis Südlicher Theil. XXIV. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, spotty, 10,5x16,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz