https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 194

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Japán ifjúsági folyóiratok, képekkel, két db
12490.

cca 1930 Japán ifjúsági folyóiratok, képekkel, két db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1930 A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., Athenaeum, 240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
12491.

1930 A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., Athenaeum, 240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1931 Pornográf rajzok sikamlós versikékkel egy 1931-es naptárba ragasztva, 30 db amatőr ceruza és tempera kép
12492.

1931 Pornográf rajzok sikamlós versikékkel egy 1931-es naptárba ragasztva, 30 db amatőr ceruza és tempera kép

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
1931 A Török A. és Társa Bankház osztálysorsjáték húzásain résztvevő sorsjegyek megrendelési levelezőlapja
12493.

1931 A Török A. és Társa Bankház osztálysorsjáték húzásain résztvevő sorsjegyek megrendelési levelezőlapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Voinovich Géza: Magyar Passio című, a Szegedi Szabadtéri Játékok keretében bemutatott előadásról készített kartonált kötéses díszalbum, Áldor Dezső 12 db fotójáról készített fénynyomattal, szép állapotban, színháztörténeti és vallási emlék
12494.

1931 Voinovich Géza: Magyar Passio című, a Szegedi Szabadtéri Játékok keretében bemutatott előadásról készített kartonált kötéses díszalbum, Áldor Dezső 12 db fotójáról készített fénynyomattal, szép állapotban, színháztörténeti és vallási emlék

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Nagy könyv és nyomtatvány tétel: benne utazási könyvek: Gáspár Ferenc, Sven Hedin A rejtelmes India felé, Pesti Hírlap kb 40 db száma 1931-1936 között, 18 db retro, feliratos, műanyag mappa
12495.

Nagy könyv és nyomtatvány tétel: benne utazási könyvek: Gáspár Ferenc, Sven Hedin A rejtelmes India felé, Pesti Hírlap kb 40 db száma 1931-1936 között, 18 db retro, feliratos, műanyag mappa

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
1933-1934 Magyar Egyetemi Híradó. VII. évf. 5-8. sz., VIII. évf. 1-2 sz.
12496.

1933-1934 Magyar Egyetemi Híradó. VII. évf. 5-8. sz., VIII. évf. 1-2 sz.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma
12497.

1933 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
1933 Abaffy Ferenc (1907-?) és Csáky Mária (1907-1972) nyomtatott házassági értesítője
12498.

1933 Abaffy Ferenc (1907-?) és Csáky Mária (1907-1972) nyomtatott házassági értesítője

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Magyar Iparművészet XXXVI. évfolyamának 9-10. száma
12499.

1933 Magyar Iparművészet XXXVI. évfolyamának 9-10. száma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 Haidekker Sándor I. sz. árjegyzéke. Kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. 36p. Sok képpel
12500.

1934 Haidekker Sándor I. sz. árjegyzéke. Kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. 36p. Sok képpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
2
1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.
12501.

1936 Magyar Statisztikai Közlemények: Az 1930. évi népszámlálás IV-V. rész. IV. rész: A népesség foglalkoztatása a főbb demográfiai adatokkal egybevetve s a népesség ház- és földbirtokviszonyai. V. rész: Részletes demográfiai és a lakóházak és lakások adatai. Szerkeszti és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Magyar Statisztikai Közlemények 96. kötet. Bp.,1936, Stephaneum Nyomda Rt., VI+377+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító kissé sérült, kissé hiányos, a címlapon névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz