Könyvek: Vadászat Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2087753
17132
362
Books: Hunting
Michel Georges-Michel: Les Monstparnos roman illustré par Les Monstparnos. Paris, 1929, Fasquelle Éditeurs. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötésben. 2092900
17133
362
Books: Hunting
Bábjáték műsorfüzet. Összeállította: Magyar Bábjátékosok Szövetsége. Bp.,1950., Népszava. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. 2087356
17134
362
Books: Hunting
Heinz Meynhardt: Vaddisznóriport. Életem a vaddisznók között. Ford.: Herczeg Gyuláné. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. 2087339
17135
362
Books: Hunting
Dr. Koller Mihály: Vadászatszervezés, vadászati szabályzat. Bp., 1981, Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben. 2087343
17136
362
Books: Hunting
Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp.,1979, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 2087314
17137
362
Books: Hunting
Eördögh Tibor: Vadászok nyelvén. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kemény-kötés. 2087310
17138
362
Books: Hunting
Dr. Bencze Lajos: Vadgazdálkodásunk természeti adottságai. Bp.,1972, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. 2087285
17139
362
Books: Hunting
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2087328
17140
362
Books: Hunting
Dékány András: Náderdőben vadmadár. Bp.,1955, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel. 2087301
17141
362
Books: Hunting
Osztap Visnya: Jó vadászatot! Bp.-Uzsgorod, én., Európa-Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés, hiányzó címlappal, intézményi bélyegzővel. 2072771
17142
362
Books: Hunting
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, foltos borítóval, az elülső kötéstábla belsején a papír hiányzik. 1916310
17143
362
Books: Hunting
Az állami vadászvizsga tesztkérdései. Szerk.: Heltay István. Bp.,(2001),Hubertus. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: