Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műsz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~2000001/Dr-Poczy-Klara-Kozmuvek-a-romai-kori-Magyarorszagon-Bp-1980-Muszaki-Kiadoi-egeszvas~II2089191
2089191
15042
362
Books: Travelling, Local History
Leírás: Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé papír védőborítóval.
: karap_norbert