Tokaj-Hegyaljai album. Kiadja a Tokaj-Hegyaljai Bormívelő Egyesület és Elnöke Báró Vay Miklós. Szerk.: Dr. Szabó József, Török István. Bp.,1984, ÁKV. Magyar, angol, francia és német nyelven. Kiadói félműbőr-kötés. 1867-es Emich Gusztáv kiadvány reprint kiadása.
Boor, Julius August Carl: Von einer Familie uralten ungarischen Geschlechtsnamen, die seit dreihundert Jahren bis gegenwärtig in der königlich ungarischen Freistadt Oedenburg lebt. DEDIKÁLT! Oedenburg, 1896, Buchdruckerei Carl Litfass. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban / half linen binding, damaged condition, signed
Dr. Tarnóczi János: A Szent István bazilika éneklő kövei... - A templom története és műemlékei. - Bp.,1938, Sz. István Bazilika. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas gerinccel, volt könyvtári példány.
Nagyenyedi Album. Szerk.: Dr. Lukinich Imre. Budapest, 1926, Nagyenyedi Bethlen-Kollégium Volt Diákjainak Testvéri Egyesülete. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel és borító szélekkel.
Berlin. Manfred Hmm és Günter Schneider fotóival. Frankfurt a. M.-Berlin, 1988., Ullstein-Nicolai. Német, angol és francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.