Pap.Pruzsinzsky: Száz meg tizenöt év. A Budapest-Józsefvcárosi tisztviselőtelep 15 éves története. I. 1886-1920. Bp., 2001. Kiadói papírkötés. Kerekedelmi forgalomba nem került
Zoltán Péter: Egy fekete notesz titkaiból. (Kalandozás a nagyvárosban.) A borító Filo [Mihályfi Ernőné Fischer Ilona (1910-1986.)] Bp.,1959,Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Baranyai Helytörténetírás 1976. A Baranya Megyei Levéltár Évkönyve a mohácsi csata évfordulójára. . Szerk.: Szita László. (Pécs), 1968, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 500 példányban.
Dr. Szabó Endre: A régi Ikervár hétköznapjai és ünnepi. Fejezetek Ikervár múlt századi történetéből. Sárvár, 2004, Ikervár Közművelődéséért Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.