Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 190
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1786125
15589
362
Books: Travelling, Local History
Szanyi Dezső-Dr. Dombóvári Antal-Ádám Ferenc: Tanulmányok a rákosmenti iskolák történetéből. Rákosmenti Helytörténeti Füzetek II. évf. 2. szám. Bp.,2004, Erdős Renée Ház. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1757747
15590
362
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval. 1719158
15591
362
Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint. 1719353
15592
362
Horváth László: Vámosgyörk évszázadai. Vámosgyörk, 2002, Vámosgyörk Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. 1802376
15593
362
Veress Géza (szerk.): Debrecen története 5. - Tanulmányok Debrecen 1944 utáni történetéből
Debrecen, 1997 1786117
15594
362
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, néhány felvágatlan lappal. 1719403
15596
362
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. 1765583
15598
362
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés. 1962930
15600
362
Presence de la France. hn., 1962, Art et Style. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben. 1966214
15601
362
Kuntár Lajos-Szabó László (szerk.): Szentgotthárd - Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szombathely, 1981. Szentgotthárd Tanácsa. Festett egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 772p. 1962382
15602
362
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 1952150
15603
362
Michael Yamashita: Cseng Ho. A lenagyobb kínai felfedező nyomában. Pécs, 2006, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft