Könyvek: Történelem

Tételek száma: 139

15783.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
15784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15785.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15786.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Jászi Oszkár: Uj Magyarország felé. Beszélgetések a szocializmusról. Bp.,1907, Deutsch Zsigmond. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, egy-két ceruzás aláhúzással.
15787.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut DHistorie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
15788.

Dimitrije Djordjevic: Revolutions Nationales des Peuples Balkaniques 1804-1914. Ford.: Margita Ristic. Beograd,1965,Institut D'Historie. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15789.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Szuhay-Havas Ervin: Kék szürke tragédia. Az amerikai polgárháború története. Bp.,1966, Gondolat. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gáspár Zoltán: Húsz év története. 1918-1938. Bp.,1939.,Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15791.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ujmagyarország felé. Rothermere lord békereviziós mozgalmának hiteles története és okmányai. 1927. jun.-jul. Bp., 1927, Budapesti Hírlap, 31+1 p. Kiadói papírkötés.
15792.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fáy Ákos: A Sajómezei csata 1241 és a Fáji család ősei. (Bp.,1897, Magyar Nyomda.) Modern egészvászon-kötés. Fénymásolt példány.
15793.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16
Uralkodók és corvinák. Az Országos Széchényi Könyvtár jubileumi kiállítása alapításának 200. évfordulójára. Potentates and Corvinas. Anniversary Exhibiton of the National Széchényi Library. Bp.,2002,OSZK. Színes fotókkal illusztrálva, magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15794.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: