15693.
362. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,65 EUR, 2,86 USD
Sport és játék. I. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932),Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borÃtókkal,