Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/362/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~2000002/Pluhar-Istvan-szerk-Magyarorszagi-sportegyesuletek-tortenete-Bp-Kozerdeku-Konyvkiad~II2041498
2041498
15669
362
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, előzéklap, címlap kijár.
: tánczos_gábor